Tecrübeyle, Güvenle, Keyifle Uçak Bileti Satın...

+15 Senelik Tecrübemizi Sizlerle Paylaşıyoruz.

İster Iata olun isterseniz Non-Iata. Uçak bileti çözümlerimiz ile istediğiniz pazarda istediğiniz kurallarla uçak bileti satın. Uçak bileti satmak için TURSAB acentası olmanız yeterli.
Galielo, Amadeus Türkiye, THY, Pegasus, Sunexpress, Atlasglobal, Borajet, Onurair ve İati üzerinden XML ile uçak bileti satabilirsiniz.

Kampanyalarla Müşterinizi Çekin

Satışlardan puan kazandırın, belirli dönemler için indirimler düzenleyin, müşterilerinize özel kampanyalar oluşturun. Müşterilerinizi özel hissettirin.

Farklı Kanallardan Satış Yapın

Web siteniz üzerinden, ofisinizden veya bayi kanallarınız üzerinden farklı karlarla online uçak bileti satın.

Rezervasyondan Biletleme Yapın

Rezervasyon yapan müşterileriniz sisteme giriş yaptıktan sonra kendileri online biletlerini kesebilirler.Ya da ofisden siz online biletleme yapabilirsiniz.

Otomatik Bilet ve SMS gönderin.

Biletleme ve rezervasyon sonrası otomatik SMS ve Bilet gönderim kurallarını yönetebilirsiniz

Arama Motorlarında Öne Geçin.

Sınırsız uçak bileti sayfası oluşturup (THY uçuşları, İstanbul Uçuşları, İstanbul-Ankara Uçuşları vb...) arama motorlarında ön sıralara gelebilirsiniz.

Rezervasyon yada Biletleme Yapın

Havayolu kurallarına göre müşterileriniz rezervasyon yada biletleme yapabilirler. Son ödeme tarihi geçen rezervasyonlar otomatik iptal edilir.

Müşterilerinizi Takip Edin

Müşterilerinizin yaptığı her işleme, biletleme adımlarına, banka bağlantı kayıtlarına anında ulaşabilirsiniz.

XML Bağlantılarınızı Kayıt Altına Alın

Havayolları ile yapılan bütün işlemleri, varolan bir rezervasyonda yapılan bütün hareketleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Farklı Pazarlar, Farklı Çözümler

Web sitenizden, Ofisinizden, Bayi modülünüzden XML ile online uçak bileti satabilmek için iki çözümüz var.

IATA acentalar için sunduğumuz bu çözümde hiç bir aracı kurum kullanmadan direkt olarak havayollarına bağlanabilirsiniz.

THY, Pegasus, Atlasglobal, Borajet, Sunexpress ve Onurair havayollarına direkt bağlantı yaparak XML ile online biletleme ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Amadeus ve Galileo GDS'leri ile direkt bağlantı yaparak XML ile dünyanın her yerine uçak bileti kesebilir, rezeravasyon alabilirsiniz. Bayilerinizin kendi web sitelerinden bilet satmalarını sağlayabilirsiniz.

Örnek Referans

img-feature

Eğer IATA bir acenta değilseniz, ya da uçak bileti satmak için ucuz bir çözüm arıyorsanız bu çözüm tam size göre.

Iati seyahat acentası üzerinden XML ile online uçak bileti satabilirsiniz.

Bağlantımız Iframe yapısı olmayıp, direkt XML bağlantısı olduğundan Google Adwords'e reklam verebilir, arama motorlarında rahatlıkla indexlenebilirsiniz.

Örnek Referans

Farklı Pazarlar İçin Farklı Diller Sunuyoruz (Yeni Dil Ekleme Opsiyonu Vardır)


  • İnglizce

  • Rusça

  • Arapça

  • Farsça

  • Almanca

  • İspanyolca

  • Kazakça

Anlaşmalı Koltuk Satış Modülü

Uçak firmalarından satın aldığınız koltukları sisteme tanıtıp online olarak satabilirsiniz.

Charter modülümüzle, belirli parkurlarda dönemsel uçak koltuğu satın alıp, online satışını yapabilirsiniz. Uçak koltuğu maliyetinizi boş bacak faktörü, doluluk oranı gibi değerlerle gerçeğe yakın hesaplayabilirsiniz. Farklı uçuş sınıfları tanımlayıp önce ucuz koltukları satışa sunabilirsiniz. Ücreti, kontenjanı genel olarak tanımlayıp her uçuş bazında değiştirebilirsiniz. Uçuş ücretine dahil hizmetleri ekleyebilirsiniz, dilerseniz ekstra hizmetler tanımlayıp bunları müşterinize teklif edebilirsniz.

Uçuş listelerinden, her uçuşunuza ait hangi sınıftan kaç adet sattığınızı anında görüntüleyebilir, yolcu listeleri alarak uçuş planlaması yapabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

background

© 2016 Birdenbire Bilgisayar Sistemleri